logo-vector-fundacion-probitas

ACTIVITAT D’ESTIU DGRAMA

ACTIVITAT D’ESTIU DGRAMA AGOST 2018 Enguany, la nostra entitat per segona vegada al municipi  engega, amb el suport principal de la Fundació Probitas i la col·laboració de  l’Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet, una nova activitat lúdica i educativa per a joves de la ciutat. Tindrà lloc durant tot el mes d’agost per a 35 […]

Segueix llegint

13692686_10208857626030889_7937459631706458054_n

¡Torna l’Espai xiBarri!

L’Ajuntament de Badalona, a través del seu Departament de Joventut i amb el suport d’ISOM, torna a engegar aquest estiu l’Espai XiBarri, un projecte de dinamització comunitària que presta especial atenció als joves del territori de Llefià. El projecte és el resultat de combinar Lleure, Cultura, Estiu, Participació, Comunitat i Esports i es duu a […]

Segueix llegint

Les mascotes dels centres oberts d'ISOM

Activitat d’estiu DGRAMA

Enguany, la nostra entitat aterra al municipi i engega, amb el suport principal de la Fundació Probitas i la col·laboració de  l’Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet, una nova activitat lúdica i educativa per a joves de la ciutat. Tindrà lloc durant tot el mes d’agost per a 35 joves amb edats compreses entre els […]

Segueix llegint

13692686_10208857626030889_7937459631706458054_n

¡Torna l’Espai xiBarri!

L’Ajuntament de Badalona, a través del seu Departament de Joventut i amb el suport d’ISOM, torna a engegar aquest estiu l’Espai XiBarri, un projecte de dinamització comunitària que presta especial atenció als joves del territori de Llefià. El projecte és el resultat de combinar Lleure, Cultura, Estiu, Participació, Comunitat i Esports i es duu a […]

Segueix llegint

Amor X Amor

Concert solidari ‘AMOR X AMOR’ en benefici de la Fundació ISOM

El Teatre Victòria de Barcelona acollirà el proper 14 de febrer de 2017 (21h) el concert solidari ‘AMOR x AMOR – Duets de Musicals’, una iniciativa que sorgeix des de la passió pel teatre musical i la voluntat de col•laborar amb els projectes de la Fundació ISOM. Els beneficis d’aquest concert aniran destinats a ISOM, […]

Segueix llegint

destacado_13616

ISOM i IKEA, units pel “Poder de la infància”

IKEA Badalona ha llançat “EL PODER DE LA INFÀNCIA” a Badalona, ​​un projecte dirigit a nens/es, adolescents, joves i les seves famílies de la mà d’ISOM, i amb la col·laboració de la Generalitat de Catalunya. L’objectiu del projecte EL PODER DE LA INFÀNCIA és generar noves oportunitats per a aquest col·lectiu, en situació de risc […]

Segueix llegint

13692686_10208857626030889_7937459631706458054_n

¡Benvinguts a l’Espai xiBarri!

L’Ajuntament de Badalona, a través del seu Departament de Joventut i amb el suport d’ISOM, engega aquest estiu l’Espai XiBarri, un projecte de dinamització comunitària que presta especial atenció als joves del territori de Llefià. El projecte és el resultat de combinar Lleure, Cultura, Estiu, Participació, Comunitat i Esports i es duu a terme a […]

Segueix llegint

20151003_133344

ISOM a la festa del barri del Congrés

Al barri del Congrés-Indians, ja fa molts anys que ISOM i l’Associació Art-Terapia Atenea l’ treballen per la infància. Les dues entitats treballem per millorar la qualitat de vida dels infants i adolescents més vulnerables. ISOM ho fa amb la infància en risc i en situació de vulnerabilitat i l’Associació Art-Teràpia Artenea treballant amb persones […]

Segueix llegint

unnamed

Obrim LA PARADETA!

Enguany, com cada any, els infants i adolescents del CRAE Sants-Medir muntarem LA PARADETA, tot fet a mà, per la Festa Major del nostre barri. Seguirem amb la tradició, però aquest any ens hi estarem encara més dies! Per tant, si no acabem les existències abans, ens podeu trobar cada tarda entre els dies 2 i […]

Segueix llegint